επιστροφή
![](https://www.onexchange.gr/wp-content/themes/onexchange/assets/images/default/xarticle.jpg.pagespeed.ic.YbSu3XdYyq.jpg)
14 - 04 - 2020
Μπορώ να χρησιμοποιώ την πιστωτική/χρεωστική μου για αγορές προϊόντων & υπηρεσιών στο εξωτερικό;
Σε πολλά καταστήματα του εξωτερικού δέχονται κάρτες ως τρόπο πληρωμής , ωστόσο πρέπει να γνωρίζετε ότι η χρήση της πλειοψηφίας των καρτών επιφέρει χρέωση περίπου 2,75% της αξίας των αγορών σας. Αυτή η χρέωση δεν αναλύεται στην απόδειξη της συναλλαγής αλλά συγχωνεύεται στο συνολικό χρωστούμενο του υπολοίπου σας.
Ρωτήστε την εκδότρια Τράπεζα της κάρτας για όλες τις λεπτομέρειες.
Μοιραστείτε το: